Could not load widget with the id 55.

Підписатись

naukova bibliotekaНаукова бібліотека Університету банківської справи є його інформаційним та культурно-просвітницьким підрозділом. Одним із основних напрямків діяльності наукової бібліотеки є бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування користувачів у відповідності з напрямами навчальної, наукової та виховної роботи університету через розкриття її інформаційних ресурсів як традиційними бібліотечними формами, так і з використанням нових інформаційних технологій.

Розвиток наукової бібліотеки є складовою стратегічного розвитку Університету, що має на меті формування інтелектуальної еліти суспільства в економічній сфері та формування висококваліфікованих фахівців за ліцензованими спеціальностями.

Загальні бібліотечні ресурси Університету, з урахуванням відокремлених структурних підрозділів (Львівського, Харківського та Черкаського інститутів  Університету), становлять майже 400 000 документів при загальній кількості 4000 читачів та 10 місць книговидачі. Основний бібліотечний фонд нараховує близько 300 000 примірників.

Спеціалізоване бібліотечне програмне забезпечення АБІС "ІРБІС" сприяє якісному обслуговуванню користувачів при доступі до електронних каталогів бібліотечних фондів, пошуку необхідної інформації та організації автоматизованої книговидачі.

Адреса: вул. Білоруська, 17, м. Київ, 04119

Бібліотека працює:

Понеділок-п’ятниця: 8-30 - 17-00

Субота, неділя: вихідний

Телефон: +38 (044) 489-41-77

 

АНОНСИ

Немає майбутніх заходів!

 groshi ukrainy cover 

repositorii1

 SEREINLogo KTU for site

 

 

 

 

160x78

ОПИТУВАННЯ

Запитання для абітуріентів: "Як би Ви описали університет Вашої мрії?"

Місце концентрації практичних «ноу-хау» - 9.4%
Інноваційний - 12.3%
Висококласний викладацький склад - 24.6%
Тісна співпраця з компаніями - 28.3%
Гнучка методологія навчання - 8%
Розвинута інфраструктура - 7.2%
Приватний - 2.2%
Дистанційний - 5.8%

Усього голосів:: 138